Moje mise

Proč dělám, co dělám..

Moje celoživotní zaujetí zdravím není náhodné. Můj příběh je dlouhý a komplikovaný, tak se to pokusím zestručnit.

Od dětství jsem trpěla onemocněním MCAS. Něco jako alergie na všechno (různé potraviny, nápoje, pyly, prachy, zvířata, chemie, slunce..). Nikdy mi toto onemocnění nebylo diagnostikováno oficiální medicínou. Přišla jsem na to díky studiu u geniální nutriční specialistky Mary Ruddick, která léčí výživou i velmi těžké případy onemocnění. Tohle setkání mě změnilo navždy.

Předtím, od svých osmnácti let, jsem zkoušela různé formy léčení. Hlavně ty alternativní, protože s medicínou jsem měla zkušenosti z dětství, kdy jsem pobývala po různých nemocnicích a nikdy to nevedlo k žádnému trvalému zlepšení, spíše naopak. Překvapivě i přesto jsem vystudovala střední zdravotnickou školu. Po ní jsem začala studovat absolutně vše, co se týkalo fyzického a psychického zdraví. Absolvovala jsem různé školy, kurzy a studovala jsem všemožnou literaturu. Tak jsem se dostala i k homeopatii. 

Když jsem se stala matkou, přidala se další zkušenost. Zažívala jsem poporodní úzkosti, nehojící se zranění ze sekce a nemocné dítě. Perfektní, ale velmi bolestivé zrcadlo mého tehdejšího vnitřního světa. To spustilo začátek objevování tradiční medicíny jižní Ameriky a mnoha mystérií ženského těla. Postupně jsem na cestě přidala i studium léčivé výživy u Mary Ruddick a diety GAPS, pod vedením Dr.Natashy Cambell-McBride MD, MMEDSci. Od té doby jsem certifikovanou GAPS koučkou.

Hádanku ke zdraví se rozluštit podařilo. Dnes jsem zdravější a radostnější než kdykoliv předtím a mohu efektivně navigovat i své klienty.

Ve své práci propojuji tradiční medicínu, výživu a svou vášeň pro lidskou biochemii pro co nejefektivnější poradenství nemocných a na vzdělávání ostatních para-profesionálů.