Vyzkoušejte starověkou léčebnou techniku – Masáž Bříška.

Co může zařídit deset minut denně*? 

Zlepšení trávení a cirkulace Masáž stimuluje pohyb energie v břiše. To má přínos pro všechny orgány a tkáně. Ta se může, díky přívodu kyslíku, hojit nebo začít opravovat. Jizvy se radují, že si jich konečně někdo všiml a dostanou tolik potřebnou výživu, střevase mají možnost “odblokovat”.
Očistu tkání – Lymfa nám začne lépe proudit a tím s sebou může odebrat všechny toxické látky, které se tam průběžně nahromadily.
Plošší břicho – Je to tak! Součástí očisty od toxinů je i snížení zánětu v břiše! Zánět v břiše vám způsobuje vystouplé břicho a další příznaky, jako nadýmání a hromadění vody v tkáních. Také si stimulujete podkožní tuk, který se časem redukuje.

Zlepšení funkce dělohy – Ano, ať už máte jakékoliv potíže na úrovni reprodukčního systému (děloha, vaječníky, hormonální systém) nebo chcete jen preventivně udržovat vaši dělohu šťastnou, tahle masáž je pro vás vstupenkou na zdravější úroveň.

Snížení napětí – O tom bych vám mohla dlouze vyprávět! V břichu máme uloženo mnoho emocí. Těch každodenních i těch dávno zapomenutých. Je tak ulevující, konečně některé z nich propustit! A ještě takto příjemným způsobem.

Rozproudění sexuální energie – Zaujalo vás? Nejen, že se vám po masáži uleví od trávicích a jiných zádrhelů, uvolníte se, ale navíc vám to v té pánvi začne příjemně proudit. Oživíte všechny buňky, které teď mohou být mnohem více připravené pro jakoukoli intimitu. 

Navázání spojení se sebou a otevření se sebelásce. Omletá esoterická fráze? Možná. Začněte se pravidelně masírovat. Poděkovat mi můžete později.


Pro získání masáže bříška zdarma stačí zadat jméno a e-mail

* povinné pole