Kateřina Beardmore Hom, CGC

Individuální konzultace

Individuální konzultace a podpora na vaší cestě k léčení. Může být jednorázová nebo dlouhodobá. 

Online programy

Získejte manuál, jak začít sama. Videokurzy na různá zdravotní i sebe-pečující témata.

Léčebné protokoly

Jste nemocná, nemůžete otěhotnět, máte ekzém, alergie nebo vás trápí něco jiného? Léčebný protokol Vám dovolí hned začít s vaším léčením.

Škola Domorodky

Vzdělávání pro duly, poporodní duly, fyzioterapeutky a všechny ostatní profesionálky, které chtějí využít znalosti o ženském hormonálním systému a tradiční péči o ženy v praxi.

Akce domorodky

Povídání a předávání dovedností na přednáškách, seminářích nebo živých akcích → Sledujte moje sociální média. Zajímá vás nějaké konkrétní téma?

Těhotenská a Hormonální péče

Harmonizace, péče a fyzická podpora pro těhotné, ženy, které nemohou otěhotnět nebo řeší hormonální nerovnováhu v jakékoliv formě.

Více podpory pro vaše zdraví a pohodu najdete v E-shopu

1

Protokol pro
Histaminovou intoleranci

Výživový protokol pro lidi s histaminovou intolerancí a MCAS. Obsahuje jídelníček a prvky životního stylu, které nastolují rovnováhu a obnovu střeva a její mikroflóry. Chcete dostat upozornění, až bude k dispozici? Napište mi!

2

Protokol pro Ekzém a Alergii

Výživový protokol pro lidi s ekzémem a alergiemi. Obsahuje jídelníček a prvky životního stylu, které nastolují rovnováhu a obnovu střeva a její mikroflóry. Chcete dostat upozornění, až bude k dispozici? Napište mi!

4

Poporodní plán

Praktický plán pro všechny nastávající maminky. Ať už máte první nebo čtvrté dítě. Na šestinedělí záleží! Chcete dostat upozornění, až bude k dispozici? Napište mi!