Kořeny ženského zdraví

Aktuální Stav
Nepřihlášen
Cena
Zavřeno

Tento kurz jsem vytvořila, abych nám, ženám, vrátila nástroje a informace k péči o sebe sama na hluboké úrovni.
Po celá staletí jsme se léčily samy. Bylo to hlavně pomocí tradičních technik, bylin a také sdílením svých příběhů. Tomuto kurzu předcházelo mé osobní léčení a následně práce s mnoha ženami, které řešily konkrétní obtíže reprodukčních orgánů a hormonálního systému.

V původních komunitách Jižní a Střední Ameriky, některých částech Ruska, v některých muslimských zemích a jiných tradičních kulturách se již mladé dívky učí, jak o sebe pečovat a jak se chránit, aby zůstaly zdravé a vitální po celý svůj život. Díky tomu jsou mnohem více v  souladu se svým tělem a mají mnohem méně problémů s reprodukčními orgány. A když už přeci jen nějaké řeší, vědí, že se mohou obrátit na svou „kuranderu“ (ženu pracující s bylinami, sílou doteku, s obřady a rituály), znalou mnoha přírodních postupů, které se dědí z generace na generaci.

Tento kurz je vlastně takovou „kuranderou“ pro dnešní moderní ženu ze západní civilizace. Kdysi i u nás existovala tradice porodních bab, které ženy provázely značnou částí jejich života. Příchod moderního zdravotnického systému tuto tradici narušil a postupně se tyto znalosti a dovednosti začaly vytrácet.

V kurzu naleznete podrobné návody, jak o sebe pečovat tak, abyste aktivovaly samoléčebné procesy svého těla a mohly si tak užívat své plné zdraví. Zdravá děloha ve správné pozici je prevencí různých neduhů a pomáhá nám být ve svém středu a v harmonii sama se sebou. To nám otevírá přístup k vlastní tvořivé energii.

KURZ JE URČENÝ PRO:

Ženy a mladé dívky zajímající se o své zdraví.
Ženy s hormonální nerovnováhou, která se projevuje bolestivou nebo obtížnou menstruací, PMS, potrácením, neplodností, cystami, myomy a nízkou vitalitou.
Ženy trpící záněty a pokleslou dělohou.
Ženy v perimenopauze a v menopauze.

📕 Součástí kurzu je brožura s návody na užívání bylin, esenciálních olejů, koupelí a umístění akupresurních bodů, které využijete pro vaše léčení.

→ KURZ JE ROZSÁHLÝ. KAPITOLY MŮŽETE LIBOVOLNĚ PŘESKAKOVAT PODLE VAŠEHO ZÁJMU A POTŘEB . 🎥 220 MINUT – 29 VIDEÍ